Ką veikti Vilniuje su vaikais? Smagios pramogų idėjos

Atgimstantys piešiniai

Kviečiame smagiai praleisti laiką  „Future Live“ žaidimų kambaryje šeimas ir dideles vaikų grupes – Teiraukitės laisvo laiko

  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje
  • Interaktyvios ir virtualios realybės pramogos, užduotys, žaidimai vaikams ir visai šeimai.
  • Dirbame kiekvieną dieną.
  • Privatiems gimtadieniams ir šventėms nuomojame  kambarius.
  • Priimame dideles vaikų grupes gimtadieniams, šventėms, ekskursijoms.
  • Grupes priimame ir nedarbo laiku pagal išankstinę registraciją.
  • Telefonas užsakymams : +370 693 33 339

Vilnius – tai kupinas istorijos, kultūros ir natūralaus grožio miestas kuriame galima rasti daug smagios veiklos vaikams.

Nesvarbu ar planuojate šeimos kelionę į šį miestą ar didelei grupei vaikų organizuojate ekskursiją, garantuojame, jog Vilnius turės ką pasiūlyti smagioms pramogoms.

Nuo pasakų parkų, mokslo centų, iki istorinių paminklų ar šiuolaikinių pramogų galinčių pasiūlyti žaidimų kambarių, čia nebus sunku apsispręsti ką pasirinkti.

Šiame straipsnyje – keletas įdomios veiklos idėjų lankantis Vilniuje kartu su vaikais.

Interaktyvi pramogų erdvė „Future Live“ – naujos kartos žaidimų kambarys Vilniuje

Žaidimų kambariai – puiki pramogų vieta visų amžių vaikams. Tai erdvės, kuriose vaikai gali ne tik saugiai ir smaigiai praleisi laiką, bet kartu tyrinėti ir mokytis.

„Future Live“ – išskirtinė, interaktyvi pramogų erdvė visai šeimai kurioje edukacinės ir pramoginės veiklos yra paremtos šiuolaikinėmis technologijomis, tokiomis kaip 3D mapping, projekcinis interaktyvumas, virtuali ir papildyta realybė.

Mūsų žaidimų kambarį verta aplankyti ne tik kartu su šeimos nariais, bet ir lankantis Vilniuje ekskursijos metu. Garantuojame smagų laiką ir neišdildomus įspūdžius ilgam!

Istorinės ir edukacinės lankytinos vietos

Vilnius – tai miestas, turtingas istorijos ir kultūros, todėl čia yra daugybė vietų, kurios sužavės tiek suaugusius, tiek vaikus.

Gedimino pilis

Pradėkite savo nuotykį mieste nuo Gedimino pilies, kuri yra ne tik svarbus Lietuvos istorijos simbolis, bet ir puiki vieta sužinoti daugiau apie senovės laikus bei pasimėgauti įspūdingais miesto vaizdais.

Čia įrengtos interaktyvios ekspozicijos ir edukacinės programos, skirtos būtent jauniesiems lankytojams.

Vilniaus universiteto botanikos sodas

Taip pat apsilankykite ir „Vilniaus universiteto botanikos sode“,  kuris ne tik džiugins akį savo augalų įvairove, bet ir suteiks galimybę išmokti daugiau apie lietuvišką augmeniją. Beabejo, tai yra puiki vieta gamtos mėgėjams.

Energetikos ir technikos muziejus

„Energetikos ir technikos muziejus“ yra dar viena puiki vieta šeimoms ar planuojantiems ekskursiją į Vilnių.

Čia vaikai gali ne tik sužinos apie technikos raidą mūsų šalyje, bet ir patys galės išbandyti įvairius interaktyvius eksponatus, kurie paskatins jų smalsumą ir norą tyrinėti.

Vilniaus žaislų muziejus

Nepraleiskite progos aplankyti ir „Vilniaus žaislų muziejuje“. Čia eksponuojami įvairūs istoriniai žaislai, leidžiantys susipažinti su vaikų pramogomis skirtingais istoriniais laikotarpiais.

Tai bus ne tik įdomus būdas sužinoti apie praeities laisvalaikio formas, bet ir galimybė smagiai praleisti laiką žaidžiant su senoviniais žaislais.

Šios vietos yra puikus pasirinkimas norint apjungti pramogą su mokymusi ir leisti laiką Vilniuje su vaikais tiek maloniai, tiek edukatyviai.

Aktyvios lauko pramogos

Vingio parkas

Vilniuje taip pat yra daugybė galimybių mėgautis laisvalaikiu su vaikais lauke. „Vingio parkas“ yra puiki vieta iškyloms su dviračiais ir žaidimams lauke, su didelėmis aikštelėmis ir gamtos erdvėmis.

Vilniaus bernardinų sodas

„Vilniaus bernardinų sodas“ yra dar viena puiki vieta, kur galima pasivaikščioti ir pasigrožėti įvairiausiomis augalų rūšimis bei sode įrengtais meniniais objektais. Čia vaikai galės tyrinėti gamtą ir mokytis apie augalus bei jų aplinką.

Belmonto parkas

Nepamirškite aplankyti ir „Belmonto parke“, kuris siūlo įvairias pramogas, įskaitant plaukimą Nerimi baidarėmis, kas bus puikus būdas praleisti laiką mėgaujantis gamtos grožiu.

Šie pasirinkimai leis jums ir jūsų šeimai aktyviai praleisti laiką lauke, mėgautis gamta ir kartu įgyti naujų patirčių.

Kultūriniai renginiai ir festivaliai

Vilniuje vyksta daugybė kultūrinių renginių ir festivalių, kurie puikiai tinka šeimoms su vaikais.

Vilniaus žaislų muziejus

Jau minėtame „Žaislų muziejuje“ dažnai rengiami interaktyvūs spektakliai vaikams, kurie ne tik linksmina, bet ir moko.

Gatvės muzikos diena

Vasaros metu miestas gyvuoja įvairiais lauko festivaliais, tokiais kaip „Gatvės muzikos diena“, kur galima išgirsti įvairią muziką ir pamatyti gatvės menininkų pasirodymus.

Vilniaus knygų mugė

Be to, nepamirškite ir „Vilniaus knygų mugės“, kuri ne tik siūlo platų knygų asortimentą, bet ir organizuoja vaikams skirtas kūrybines dirbtuves, skaitymo sesijas ir susitikimus su autoriais.

Kino pavasaris

Taip pat verta dalyvauti ir šeimai puikiai tinkančiuose kino festivaliuose, pavyzdžiui, „Kino pavasaryje“, kuris rodo vaikams tinkamus filmus ir taip pat organizuoja edukacines veiklas.

Šie renginiai ir festivaliai siūlo puikią galimybę ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir pažinti kultūrą, meną ir literatūrą.

Gamta ir iškylų vietos

Vilnius ir jo apylinkės siūlo daugybę galimybių mėgautis gamta.

Trakų istorinis nacionalinis parkas

Aplankykite „Trakų istorinį nacionalinį parką“, kuris bus puiki vieta iškyloms. Čia galėsite mėgautis gamta, ežerų vaizdais ir net išbandyti plaukimą baidarėmis.

Verkių regioninis parkas

Taip pat verta aplankyti ir „Verkių regioninį parką“, kuris siūlo nuostabius gamtos takus ir piknikų vietas.

Pažaislio vienuolynas

Nepamirškite ir „Pažaislio vienuolyno“ bei aplinkinių čia esančių parkų – tai puikus pasirinkimas ramiam pasivaikščiojimui ar piknikui.

Europos parkas

Taip pat šalia Vilniaus yra „Europos parkas“, kuris siūlo didelę skulptūrų ir meno objektų kolekciją lauke, idealiai tinkančią šeimos pasivaikščiojimams.

Šios vietos suteikia puikią galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio ir praleisti laiką gamtoje.

10 patarimų planuojantiems ekskursiją ar kelionę į Vilnių

Nr. Patarimas
1 Susiplanuokite iš anksto: nuspręskite dėl lankytinų vietų, jų darbo laiko, kur palikti automobilį ir kitą aktualią informaciją.
2 Įsitikinkite, kad turite pakankamai užkandžių ir vandens vaikams. Tai ypač aktualu jei vykstate iš tolimo Lietuvos miesto.
3 Pasirūpinkite, jog visų vaikų telefonai yra įkrauti, atsargai pasiimkite nešiojamų įkroviklių.
4 Pasirūpinkite orui atspariais drabužiais, atsižvelgiant į sezoną ir orų progronzę.
5 Pasidomėkite viešojo transporto tvarkaraščiais ir galimybes juo pasiekti aktualias vietas.
6 Pasiruoškite žemėlapį ir pasižymėkite visas aktualias, lankytinas vietas.
7 Nepamirškite pirmosios pagalbos vaistinėlės atsargai.
8 Dėl viso pikto pasirūpinkite grynaisiais pinigais.
9 Nepamirškite vaikams priminti, jog elgtųsi mandagiai ir kultūringai.
10 Nustatykite susitikimo vietą atveju, jei kas nors pasiklystų.

Apibendrinimas

Vilnius – puikus pasirinkimas šeimos atostogoms, siūlantis įvairios veiklos tiek mažiems, tiek didesniems vaikams.

Nuo smagių pramogų erdvių iki istorinių lankytinų vietų ir tikrų gamtos stebuklų – Vilniuje rasite viską, ko reikia nepakartojamoms atostogoms su vaikais.

0

m2 

0

Atrakcionų

0

Svečių

0

Šypsenų

Future Live pasaulis sukurtas šeimoms! Mes kartu su vaikais šokame, žaidžiame, tyrinėjame ir kuriame. Tiek, kiek norime, nes džiaugsmingos akimirkos neturi būti ribojamos.

+370 693 33 339