Apie parodą

Paroda Future Live pradėjo veikti 2018 m. spalio 27 d. PC CUP. Parodoje naudodami meno objektus ir instaliacijas mes sujungėme šiuolaikiškiausias interaktyvias technologijas, su kuriomis galima ir reikia susidraugauti. 3D mapping, projekcinis interaktyvumas, virtuali ir papildyta realybė – naudojame šias technologijas, kad įtrauktume parodos lankytojus į kūrybinį veiksmą.

Kviečiame visus!

Kviečiame mažus ir didelius į stebuklingą pasaulį, kuriame Jūs:

Sukursite savo miestą 

 

Pamatykite gamtą iš paukščio skrydžio 

 

Atliksite smagias užduotis ir dalyvausite žaidimuose

 

Ir dar daugiau...

 

Paroda visai šeimai!

Pojūčiai, įspūdžiai ir stebuklai – magiškas trejetas, bene taikliausiai apibūdinantis vienintelę Lietuvoje interaktyvią nuotykių ir pramogų parodą „Future Live“. Visai šeimai skirta pramoga nukels į kitokį pasaulį, mokys kurti ir pažinti, linksmins bei džiugins.


Ši interaktyvi pramoga privers pasinerti į pojūčių, įspūdžių ir stebuklų pasaulį. Tyrinėk, kurk, žaisk, supkis ir šok! Čia tu svarbiausias herojus!


Mes laukiame nuotykių ieškotojų ir tyrėjų, mažų ir didelių, taip pat svajotojų ir kūrėjų, mėgstančių pasakas ir tikinčių stebuklais.

Atgimstantys piešiniai
0

m2 

0

Atrakcionų

0

Svečių

0

Šypsenų

Future Live pasaulis sukurtas šeimoms! Mes kartu su vaikais šokame, žaidžiame, tyrinėjame ir kuriame. Tiek, kiek norime, nes džiaugsmingos akimirkos neturi būti ribojamos.

+370 693 33 339